wtorek, 23 kwietnia 2013

Podsumowanie sondy "Płyta roku 2012"

Przyznam szczerze, że tak licznego głosowania nie było w historii naszych sond. 203 oddane głosy w 98 dni to rekord. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy już do kolejnej. A tymczasem omówienie tego co się działo w sondzie "Płyta roku 2012".

środa, 10 kwietnia 2013

Zdjęcia z wrocławskiego koncertu CETI

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z wrocławskiego koncertu CETI, który odbył się w klubie "Od zmierzchu do świtu" 23 marca 2013 roku. Relacja z tego wydarzenia znajduje się na naszym serwisie. Zdjęcia wykonał Maciej Siwczak.


niedziela, 7 kwietnia 2013

Zdjęcia z występu Bleed From Within

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z występu zespołu Bleed From Within, który zagrał jako jeden z supportów przed thrash metalowcami z Testament. Koncert odbył się 27 marca w krakowski klubie Studio.

Zdjęcia z występów Dew-Scented i Testament znajdują się w naszej serwisowej galerii.


czwartek, 4 kwietnia 2013

Zdjęcia Nonamen i Crimson Valley

W sobotę 30 marca we wrocławskim klubie Madness z akustycznym programem wystąpił Blaze Bayley wspomagany przez gitarzystę Thomasa Zwijsena i skrzypaczkę Anne Bakker. W roli supportu wystąpiły zespoły Nonamen i Crimson Valley. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć z występu supportów. Fotki z występu gwiazdy wieczoru pojawią się wkrótce w naszej nowej serwisowej galerii, którą otworzymy niebawem. Zdjęcia tradycyjnie już zrobiła dla nas Aneta Stawisińska.