wtorek, 16 sierpnia 2016

Po Wacken Open Air 2016Po zeszłorocznej walce z błotem i deszczem ten rok przyniósł nam... powtórkę. Może i ciut mniej padało, ale błoto było wszechobecne na całym terenie festiwalu. No nic, nie ma co o tym rozwodzić, bo przecież koncerty są najważniejsze. To tradycyjnie w skrócie o tym co się działo w tym roku na Wacken.

Phil Cambell's All Star Band - na konferencji prasowej dowiedzieliśmy się, że nazwa zespołu została zmieniona na Phill Cambell And The Bastard Sons. Uroczo, prawda? Muzycznie to mocno rock'n'rollowe granie. Oczywiście w roli głównej covery Motorhead, ale nie tylko, bo było grane też Black Sabbath, ZZ Top i David Bowie.

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Podsumowanie sondyZakończyliśmy sondę w której pytaliśmy Was o wymarzony festiwal tego lata. Wśród wszystkich głosujących największą popularnością cieszył się Wacken Open Air na który swój głos oddało ponad 65% głosujących. Miejsce numer dwa przypadło dla Brutal Assault z niespełna 20%. Trzecie miejsce podium to Hellfest, na który zagłosowało ciut ponad 8%, a stawkę zamyka Download z 6,5% głosów.


Dziękujemy za oddane głosy i zapraszamy do kolejnej sondy.